18 січня 2024 року з метою спрямування студентської молоді щодо працевлаштування у НРЗВО “Кам’янець-Подільський Державний Інститут” (ректор Мар’ян ТРІПАК, к.е.н., доцент, Заслужений працівник освіти України, академік НАН вищої освіти України) відбувся тренінг із теми «Особливості працевлаштування молоді на сучасному ринку праці», який провели директор Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру зайнятості Аліна СЛОБОДЯН, заступник начальника відділу кар’єрного консультування – Віктор ВІННІЧУК, психолог – Наталія ІЛЬЄВА. Представники ознайомили студентів випускних курсів Інституту та Фахового коледжу із ринком праці регіону, проблемами, які найчастіше заважають молоді працевлаштуватися, та шляхами їх вирішення, основними початковими кроками у пошуку роботи. Студенти вчилися правильно складати резюме, розглядали усі можливі джерела перегляду вакансій, в тому числі сайти із пошуку роботи. Значний інтерес у студентів викликала інформація про активні програми зайнятості: мікроґранти на розвиток власного бізнесу, ваучери для навчання тощо.
На завершення заходу Ірина ГАРБАРЕЦЬ, в. о. директора ВСП Кам’янець-Подільський фаховий коледж НРЗВО КПДІ, передала щирі вітання від ректора ЗВО Мар’яна Миколайовича, подякувала організаторам і гостям за цікаво й ефективно проведений захід, побажала здобувачам освіти успіхів в опануванні нових професійних компетентностей, реалізації своїх ідей, нових відкриттів та особистих перемог.
Щира подяка адресована учасникам тренінгу, а також організаторам цього неординарного і практично корисного заходу – провідним фахівцям із питань працевлаштування випускників -Тетяні ЗАБЄГАЄВІЙ і Тетяні ЦИМБАЛЮК за анонсування цікавого заходу, завдяки якому здобувачі освіти отримали для себе необхідну інформацію щодо подальшого працевлаштування та професійного розвитку. Такі тренінги-зустрічі досить популярні серед студентів НРЗВО КПДІ, оскільки уміння спілкуватися відкривають перед кожною молодою людиною у наш неспокійний час безліч можливостей.
Слава Україні! Героям Слава!