6 вересня 2022р. в НРЗВО «Кам’янець-Подільський Державний Інститут» та ВСП Кам’янець-Подільський фаховий коледж НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» відбулися онлайн вибори на посаду голови студентської ради коледжу та інституту

6 вересня 2022р.  в НРЗВО «Кам’янець-Подільський Державний Інститут» та ВСП Кам’янець-Подільський фаховий коледж НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» відбулися онлайн вибори на посаду голови студентської ради коледжу та інституту на спеціально створеній платформі для таємного голосування  posekmodule.km.ua, де усі здобувачі освіти Інституту та Фахового коледжу мали змогу анонімно зробити свій вибір.

У перегонах, за право посісти вищезазначену посаду, взяли участь 5 кандидатів, троє з них кандидати на посаду голови Студентської ради Інституту: Олександр Зарванський, Дмитро Довгий, Анастасія Прокопова. Дві  кандидатки на посаду голови Студентської ради Фахового коледжу: Нечитайло Олена та Шевченко Анна.

З великим відривом перемогу на посаду голови Студентської ради НРЗВО «КПДІ» здобув Олександр Зарванський (66,7% від загальної кількості голосів).

Посаду голови Студентської ради ВСП Кам’янець-Подільський фаховий коледж НРЗВО «КПДІ» очолила здобувачка Олена Нечитайло (56,6% від загальної кількості голосів).

Новообрані голови Студентських рад в соцмережах подякували виборцям та усім, хто був задіяний в організації виборчого процесу. Запевнили, що усі  їх плани, які були висвітлені у виборчих програмах будуть виконаними.