Міжнародна співпраця та партнерство

Сьогодні, 11 лютого 2022 року, Мар’ян Тріпак, в.о. ректора НРЗВО «Кам’янець-Подільський інститут», к.е.н., професор кафедри, доцент, відвідав з робочим візитом Почесне Консульство Республіки Сенегал в Україні та обговорив з Іриною Іващук, Почесним Консулом Республіки Сенегал у м. Тернопіль, директором навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина ЗУНУ, д.е.н., професором, актуальні питання партнерства у контексті розвитку інклюзивної освіти для студентів-іноземців, можливості здобувати вищу освіту студентами з Сенегалу та інших Африканських країн в НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут», враховуючи пріоритети закладу та сучасні умови для безбар’єрного освітнього середовища. Робоча зустріч та обговорення можливостей навчання осіб з інвалідністю – це перші кроки в нашому інституті до розширення географічних кордонів та нові можливості для міжкультурного діалогу та навчання для студентів з інвалідністю закордону. Щиро дякуємо за діалог та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.