Сертифікат B2 Pearson English International Certificate

Сертифікат B2 Pearson English International Certificate в НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» (керівник закладу – Мар’ян Миколайович, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України)!

Вітаємо Волощук Марину Борисівну, викладача кафедри соціальної роботи та психології НРЗВО “Кам’янець-Подільський державний інститут” з успішним складанням іспиту та отриманням сертифікату рівня B2 з англійської мови!

Це потужний крок до професійного вдосконалення й зростання! ВПЕРШЕ сертифікат Pearson English International Certificate в нашому інституті! Ми ПИШАЄМОСЬ високим професійним рівнем науково-педагогічних працівників нашого закладу, їх успіхами та перемогами! Це Міжнародне визнання результатів діяльності наших викладачів!

Вітаємо Марину Борисівну та бажаємо наснаги, неймовірних здобутків та перемог!

Сертифікат B2 Pearson English International Certificate в Кам'янець-Подільський Державний Інститут (керівник закладу...

Опубліковано Кам'янець-Подільський Державним Інститутом Четвер, 22 липня 2021 р.