Благодійний проєкт “Діалог з психологом-психотерапевтом” у ДІЇ!

27 травня 2021 р., в рамках підписаного договору кафедри соціальної роботи та психології Подільського Коледжу з психотерапевтом Міжнародного товариства Кататимного переживання образів та імагінативних методів в психотерапії і психології (МТКПО), Інституту розвитку символдрами і глибинної психології (ІРСГП) Людмилою Антонівною Липовською та у рамках реалізації благодійного професійного проєкту, відбулось заняття на тему: Самооцінка та її вплив на особистість.
Студенти коледжу ознайомились із сутністю самооцінки та її впливом на особистісний розвиток.
Щиро дякуємо Вам Людмило Антонівно, що, враховуючи Вашу надзайнятість, Ви знаходите час для професійного розвитку здобувачів освіти нашого закладу.
Сподіваємось на успішну реалізацію проєкту та подальшу плідну співпрацю!

Благодійний проєкт “Діалог з психологом-психотерапевтом” у ДІЇ! 27 травня 2021 р., в рамках підписаного договору кафедри...

Опубліковано Подільськієм Коледжем Четвер, 27 травня 2021 р.