Здіснення маленьких мрій красунь коледжу

У Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі, створювалась Краса та Здійснювалися Мрії, дарувались посмішки!!!

Нашим студенткам-дівчатам зробили неймовірно красиві зачіски, стильний макіяж та одягнули у вишукані сукні. Зробили маленьке свято для прикрасних дам.

Організатор проекту: Аліна Волошина! За участі Команди: стилістів, візажистів, фотографів, декораторів.

Щиро дякуємо Вам за добро, щирість, тепло і радість, які Ви принесли нашим студентам!
Дякуємо Вам за увагу до студентів у час, коли вони найбільше потребують турботи та тепла! Дякуємо вам!

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж, саме тут ми здійснювали мрії, дарували...

Опубліковано Світланою Бугаєць-Свєтлічкіною Четвер, 4 березня 2021 р.