Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції

Шановні колеги!

Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Ціннісно-орієнтований сталий розвиток освіти: уроки ЄС для України»

для студентів, здобувачів, молодих вчених, аспірантів, докторантів, дослідників, викладачів, представників громадянського суспільства м. Київ,  18 – 20 травня 2021 року

Конференція проводиться в рамках імплементації проєкту напряму Жана Монне «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого ровзитку» Erasmus+ Jean Monnet Project «European values of diversity and inclusion for sustainable development» (EVDISD)  620545-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-PROJECT та у співпраці із проєктами – Кафедра Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій»(SCAES)620635-EPP-1-2020-1-UAEPPJMOCHAIR. Також в воркшопі відбувається кооперація з проектами Еразмус + напряму Проєкту «Європейські цінності у художніх текстах» 599918-ЕРР-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE EUVOLIA та Erasmus+ Jean Monnet  Chair «EU Climate Leadership» 620031-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR.

Напрями роботи конференції.

1. Впровадження та поширенняєвропейських цінностей в освіті.
  2. Інклюзіята різноманітність в освіті ЄС.
  3. Сталий розвиток освіти або освіта для сталого розвитку.

Окрім доповідей та секційних засідань в рамках конференції буде проведено навчальні курси (2 віртуальні навчальні класи від європейських експертів та міжнародний воркшоп на тему методології дослідження цінностей в освіті).

Всі зазначені курси будуть окремо відзначені сертифікатами підвищення кваліфікації на відповідну кількість годин. Також ці курси будуть розроблені та представлені в дистанційному форматі.

Тривалість конференції 18 -20 травня, 2021 р. з 11.00 до 17.00.

Реєстрація о 10.45

Участь та друк тез безкоштовні