Вітаємо з І місцем у Чемпіонаті Хмельницької області з футзалу серед спортсменів Інваспорт

Вітаємо наших студентів  Подільського коледжу з І місцем у Чемпіонаті Хмельницької області з футзалу серед спортсменів Інваспорт.
Наші студенти не залишаються поза увагою адміністрацією нашого закладу.  І особливо якщо це стосується спорту, зокрема футболу!!! Коледжу приємно що ми найкращі!!!
Студентам коледжу ЗАРВАНСЬКОМУ Олександру Миколайовичу (група Е-31, ІІІ курс) та СІКОРІ Валерію Валерійовичу (група С-21, ІІ курс) , які посіли І місце у Чемпіонаті Хмельницької області з футзалу серед спортсменів Інваспорту, директор коледжу, Тріпак Мар’ян Миколайович, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України – вручив подяки і матеріальну підтримку від профспілки коледжу.