Відкрите бінарне заняття

Сьогодні, 11 березня, відбулось відкрите бінарне заняття з навчальних дисциплін: «Планування та організація діяльності підприємства» і «Економіка та нормування праці»
Тема практичного заняття: “Вивчення витрат робочого часу кейс-методом з елементами ділової гри та застосувавнням інформаційних технологій на підприємстві”.
Заняття проведено викладачами кафедри фінансів та економіки Комарніцькою Оксаною Миколаївною та Годованюк Альоною Володимирівною для студентів спеціальності 051 “Економіка” групи Е – 31 та Е – 32 з використанням ОС Windows 7, табличного процесора Microsoft Office Excel, додатка Zoom, Google-диска, Google-таблиць, системи Mentimeter та системи Moodle.
Дякуємо студентам за цікаві відповіді, активну участь у виконанні завдань, ініціативність та допитливість.
Щиро дякуємо викладачам кафедри фінансів та економіки Оксані Миколаївні та Альоні Володимирівні за інноваційний підхід до організації роботи на занятті, застосування інформаційно-комунікаційних форм, творчість та високий професіоналізм!

Сьогодні, 11 березня, в Подільський Коледж відбулось відкрите бінарне заняття з навчальних дисциплін: «Планування та...

Опубліковано Подільськієм Коледжем Четвер, 11 березня 2021 р.