Вебінар для викладачів і студентів для ознайомлення з новим звітом подібності

Студенти баклаврату спеціальності 051 “Економіка” групи Е – 21 б стн, Мурга Анастасія та Білецький Денис, взяли участь у вебінарі, який відбувся 11 березня о 15.00.
На вебінарі учасників заходу ознайомили з новим звітом, подібностями та методологіями оцінки наукових і студентських робіт на плагіат StrikePlagiarism.com, вимогами законодавства України і ЄС в питаннях запобігання плагіату, а також надавали відповіді на питання, пов’язані з плагіатом при публікації наукових статей в журналах, індексованих SCOPUS і Web of Science.
Також було презентовано прототип інтеграції з базою дисертацій УкрІНТЕІ та методики перевірки в цій базі даних.
Спікерами вебінару виступили Максим Маєвський і Алі Тахмазов.

Студенти баклаврату спеціальності 051 "Економіка" групи Е - 21 б стн, Мурга Анастасія та Білецький Денис, взяли участь у...

Опубліковано Подільськієм Коледжем Пʼятниця, 12 березня 2021 р.