Проєкт “Діалог з психологом-психотерапевтом”

Проєкт  “Діалог з психологом-психотерапевтом” в рамках підписаного договору кафедри соціальної роботи та психології Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу  з психотерапевтом Міжнародного товариства Кататимного переживання образів та імагінативних методів в психотерапії і психології (МТКПО), Інституту розвитку символдрами і глибинної психології (ІРСГП) Людмилою Антонівною Липовською, в ДІЇ!
Щочетверга на безоплатній основі відбувається зустріч студентів коледжу спеціальностей 053 “Психологія” та 231″Соціальна робота” з психологом-психотерапевтом Людмилою Антонівною Липовською.
Сьогодні, 11 березня, відбулось заняття на тему “Застосування пісочної терапії для самопізнання” за участю Прокопової Анастасії, Шевченко Анни, Моргуна Владислава, студентів коледжу.
Щиро дякуємо Вам за Ваш професіоналізм, надзвичайно цікаву тему, за цінні ідеї щодо практичного застосування пісочної терапії зокрема, та видів арт терапії.
Дякуємо Вам за турботу про здобувачів освіти коледжу, практичні поради та сучасний формат комунікації.
Сподіваємось на подальшу співпрацю та успішну реалізацію проєкту у контексті впровадження елементів дуального навчання.

Проєкт "Діалог з психологом-психотерапевтом" в рамках підписаного договору кафедри соціальної роботи та психології...

Опубліковано Подільськієм Коледжем Четвер, 11 березня 2021 р.