Літературний онлайн-марафон «Єднаймо душі словом Кобзаря!»

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж долучається до літературного онлайн-марафону, присвяченого пам’яті Тараса Шевченка «Єднаймо душі словом Кобзаря!».
Тарас Шевченко – огненне слово, благовісне і пророче, жива пісня українського народу, його душа, правдива і щира. Кобзар Шевченка – національна Біблія України, книга невичерпна, книга на віки, голос і думи наші. Поезія Шевченка розлита повсюдно, вона в наших піснях, у глибинних, найзаповітніших помислах кожного, на Майдані, в зоні АТО, в радощах і горі матерів, в скупій сльозі батька, тривогах, сподіванням неньки-України.
Щиро дякуємо нашим студентам за чудові виступи, неймовірне декламування поезії Т.Г. Шевченка.
Коледж пишається своїми студентами.