Бінарне заняття з навчальної дисципліни «Аудит» на тему: «Організаційні основи здійснення аудиторської діяльності»

03 грудня 2019 року у Подільському коледжі Гуменюк Іриною Леонтіївною, заступником директора з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності, к.е.н., Годнюк Іриною Валентинівною, к.е.н., доцентом кафедри обліку і оподаткування та Євчук Людмилою Миколаївною, головним державним ревізором-інспектором відділу аудиту платників Кам’янець-Подільського, Дунаєвецького районів, управління аудиту ГУ ДФС у Хмельницькій області проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Аудит» на тему: «Організаційні основи здійснення аудиторської діяльності» для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» із використанням структурно-логічних схем, на якому застосовано дуальну форму навчання, основним завданням якої є усунення основних недоліків традиційних форм і методів навчання майбутніх кваліфікованих робітників, подолання розриву між теорією і практикою, освітою й виробництвом та формування спеціальних (фахових) компетентностей. На даному занятті було апробовано тему педагогічного досвіду Ірини Леонтіївни: «Практика використання структурно-логічних схем як форма реалізації компетентнісного підходу», що якісно покращило засвоєння поданого матеріалу студентами.