Вітаємо студентів Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу. Подільський Коледж з успішними виступами на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху “Інваспорт”, який відбувся в м. Суми 24-25 листопада 2020 р. Студенти Коледжу продемонстрували високі показники: Шварчевський Дмитро – 2 місце (800 м.), 3 місце (400 м.); Олійник Юрій – 4 місце (60 м.), 6 місце (200 м.); Матковський Іван – 4 місце (штовхання ядра); Балог Андрій – 6 місце (800 м.), 5 місце (400 м.).
Вітаємо та бажаємо успіхів у досягненні нових вершин у спорті, навчанні та у житті! Коледж пишається своїми студентами!