Заняття з навчальної дисципліни «Казначейська справа» в Кам’янець-Подільському Управлінні Державної казначейської служби України

Під час заняття з навчальної дисципліни «Казначейська справа» із залученням професіоналів-практиків в Кам’янець-Подільському Управлінні Державної казначейської служби України студенти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» (О-41б стн) (ОС «Перший (бакалаврський) рівень») Подільський Коледж студента та викладач Герасимова Тамара Іванівна отримали детальну інформацію щодо прогнозування перспектив розвитку управління на наступний рік, ознайомились з нормативно-правовою базою та змінами до неї, а також зовнішньою та внутрішньою документацією. Студенти коледжу під керівництвом фахівців мали можливість отримати досвід щодо опрацювання документації по надходженню та зарахуванню доходів, а також здійсненню видатків бюджетних коштів. Фахівці Кам’янець-Подільського Управління Державної казначейської служби України ознайомили студентів закладу з організацією та веденням бухгалтерського обліку і складанням звітності.

Цікавою також для студентів була участь у обслуговуванні розпорядників бюджетних коштів. Заняття було проведено за участю спеціалістів Кам’янець-Подільського Управління Державної казначейської служби України: начальника управління – Попової Н.М., заступника начальника управління – Бобровської С.А., начальника відділу надходжень – Боровської А.М., начальника відділу видатків держбюджету – Посітко О.І., начальника відділу видатків місцевого бюджету – Семенець І.В., начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності – Удалова Т.М., юриста управління – Побережної Н.А., завідувача сектору інформаційних технологій та захисту інформації – Білоуса Д.О. Дякуємо за змістовне та цікаве заняття, практичні навики щодо опрацювання інформації та важливі знання з казначейської справи, сучасний формат ділового спілкування та викладу матеріалу. Щиро дякуємо за співпрацю адміністрації та фахівцям, професіоналам-практикам Кам’янець-Подільського Управління Державної казначейської служби України.