Презентація наукової та навчально-методичної літератури

30 вересня 2019 року в науковому прес-центрі Подільського спеціального коледжу відбулась презентація навчально-методичної літератури викладачів кафедри інформаційної діяльності, документознавства і фундаментальних дисциплін, присвячена Всеукраїнському дню бібліотек. На початку заходу Марчак Тетяна Андріївна, к.ф.н., в.о. завідувача кафедри кафедри інформаційної діяльності, документознавства і фундаментальних дисциплін та Скрипник Анатолій Юрійович, д.і.н., доцент, привітали бібліотекаря коледжу – Хейлик Альону Антонівну з професійним святом. З вітальним словом до усіх присутніх звернулась Гарбарець Ірина Алініївна, заступник директора з навчальної роботи, яка передала вітання усім присутнім від директора коледжу Тріпака Мар’яна Миколайовича та побажала не зупинятися на досягнутому, відкривати нові вершини, успіхів у втіленні професійних звершень. Свої навчально-методичні розробки усім присутнім презентували викладачі кафедри: Скрипник Анатолій Юрійович, д.і.н., доцент; Загалевич Валентина Леонідівна, викладач; Сидорук Людмила Миколаївна, викладач; Чупрінчук Олена Володимирівна, викладач. Наприкінці заходу бібліотекар коледжу Хейлик Альона Антонівна подякувала усім за привітання, а також за ініціативу та подаровані книги від кафедри і побажала, щоб подібна ініціатива стала доброю традицією коледжу!