Сектор підготовчого відділення до вступу ЗВО

Кучеров Геннадій Геннадійович

Посада: сектор підготовчого відділення до вступу ЗВО, доцент кафедри інклюзивної освіти, реабілітації та гуманітарних наук
Науковий ступінь: кандидат історичних наук
Вчене звання: доцент кафедри інклюзивної освіти, реабілітації та гуманітарних наук.
Тема кандидатської дисертації: “Становлення і діяльність сільських товариств “Просвіта” Правобережної України (1905-1923 рр.)”.
Email: kucherovgennadij@gmail.com
Дата народження: 28 березня 1970 р.
Освіта: вища

відповідно до Положення про перелік платних послуг, які можуть надаватися Навчально-реабілітаційним закладом вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут», діючих Правил прийом до Навчально-реабілітаційним закладом вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» та Правил прийому до Відокремленого структурного підрозділу «Кам’янець-Подільський фаховий коледж», у поточному календарному році, Сектор організовує та проводить курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень в Українському центрі якості освіти; курси з підготовки до вступу до Інститут вступників, що складають вступні випробування, які проводиться у формі вступного іспиту, співбесіди з конкурсного предмета (предметів), фахового випробування тощо.