Гостьова лекція: «Організація аудиту на регіональному рівні»

02.11.2023р. кафедрою фінансів, обліку та оподаткування ім. С.Юрія факультету економіки, управління та діджиталізації Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти ” Кам’янець-Подільський Державний Інститут ” (ректор Мар’ян ТРІПАК Marian Tripak , професор, Заслужений працівник освіти України) було проведено гостьову лекцію на тему «Організація аудиту на регіональному рівні» (лектори: Ірина ГУМЕНЮК Ірина Гуменюк к.е.н.,доц. кафедри фінансів, обліку та оподаткування ім. С. Юрія, декан факультету та Віталій БУРАТИНСЬКИЙ Віталій Буратинський к.е.н., директор ПП «Консалтинг Сервіс», Голова громадської організації «ЛІГА НОРД»).
Ірина Леонтіївна ознайомила слухачів із поняттям аудиту, аудиторською діяльністю в Україні та методикою проведення аудиторських перевірок.
Другу частину лекції доповнив Віталій Володимирович, представивши усім ПП «Консалтинг Сервіс»: ознайомив з історією його становлення на ринку України, наголосивши на основних особливостях роботи підприємства.
Спікер розповів про організацію аудиту на регіональному рівні, особливостях визначення та оцінювання ризиків під час проведення перевірки діяльності бізнес-організацій в сучасних умовах.
Лекція відбувалась в інтерактивному форматі, студенти й викладачі брали актувну участь в обговорені актуальних питань аудиту.
Також Віталій БУРАТИНСЬКИЙ окреслив ті основні та необхідні знання, навички та компетенції, які мають бути сформовані у здобувачів після завершення ЗВО й для подальшого працевлаштування з метою ефективної та результативної роботи у напрямку аудиту.