Гостьова лекція «Як створювати впливові меседжі в комунікаціях»

Гостьова лекція «Як створювати впливові меседжі в комунікаціях»

13 лютого 2025 р., у рамках проєкту «6.0 Студії публічної дипломатії» у НРЗВО Кам’янець-Подільський Державний Інститут (ректор – Заслужений працівник освіти України, академік НАН вищої освіти України, доктор економічних наук, професор кафедри інституту Мар’ян ТРІПАК Marian Tripak) відбулася гостьова лекція кандидата філологічних наук, директорки дирекції «Медіацентр» ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» Інни ХОМЕНСЬКОЇ «Як створювати впливові меседжі в комунікаціях». Лекція відбулася в межах вивчення навчальної дисципліни «Публічна дипломатія» для здобувачів НРЗВО КПДІ, яку викладає професор кафедри публічного управління, менеджменту та інклюзивної економіки, доктор економічних наук Ірина ІВАЩУК.
Діяльність, яку здійснює дирекція «Медіацентр» та її директорка Інна Хоменська, є продовженням традицій культурної дипломатії періоду УНР і Гетьманату Павла Скоропадського. Особливий зв’язок з цим має Кам’янець-Подільський, адже саме тут у 1919 році була створена Українська республіканська капела, яка у складі 80 виконавців вирушила з гастролями до країн Європи та Америки. Саме завдяки цій ініціативі український музичний шедевр – «Щедрик» Миколи Леонтовича – здобув світову популярність і став одним із найвідоміших різдвяних хітів.
Зустріч пройшла в атмосфері активного діалогу та обміну думками. Спікерка поділилася цінними інсайтами щодо ефективних комунікаційних стратегій, важливості створення переконливих меседжів і впливу слів на суспільну думку. Учасники мали змогу поставити запитання, обговорити актуальні виклики інформаційного простору та отримати корисні поради щодо побудови комунікацій у професійній сфері.
Щиро дякуємо пані Інні за чудову можливість долучитися до сучасних тенденцій публічної дипломатії та комунікацій! Особливу подяку висловлюємо пані Ірині, яка організувала цей змістовний і надзвичайно корисний захід.
З нетерпінням чекаємо нових зустрічей та продовження цікавих і змістовних дискусій у рамках проєкту!


Translate