Відбулось обговорення результатів опитування здобувачів вищої освіти «Викладач очима студента»

20 червня 2024р. у Навально-реабілітаційному закладі вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» відбувся семінар щодо обговорення результатів опитування здобувачів вищої освіти «Викладач очима студента». Участниками заходу були науково-педагогічні працівники, члени студентського самоврядування та представники адміністрації.

Модератор заходу, провідний фахівець навчального відділу Оксана Глов’юк, інформувала аудиторію щодо нормативних документів, які регламентують мету, основні завдання, механізми реалізації та подальшого використання результатів опитування.

Оксана Глов’юк повідомила слухачам принципи побудови анкет, алгоритм їх розроблення та апробації, ознайомила з використанням сервісів Google Form для опитування та процесом підрахунку результатів.

За результатами анкетування відзначено викладачів НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут», які користуються найбільшим авторитетом серед студентів:

1. Бурденюк С.В., доцент кафедри цифрових, освітніх та соціо-економічних технологій;
  2. Власенко Ю.К., доцент кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності ім. Т. Сосновської;
  3. Жиляк Н.В., доцент кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності ім. Т. Сосновської;
  4. Кушнір Л.А., доцент кафедри фінансів, обліку та оподаткування імені С. Юрія;
  5. Федорчук В.М., професор кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності ім. Т. Сосновської;
  6. Михайлик А.О., викладач кафедри професійної та спеціальної освіти;
  7. Коркушко О.Н., доцент кафедри фінансів, обліку та оподаткування імені С. Юрія;
  8. Гуменюк І.Л., доцент кафедри фінансів, обліку та оподаткування імені С. Юрія;
  9. Лаврук О.В., доцент кафедри публічного управління, менеджменту та інклюзивної економіки;
  10. Завадська І.М., доцент кафедри професійної та спеціальної освіти.

Варто зауважити, що дані моніторингу – це базова інформація, яка дає можливість здобувачу реалізували можливість підвищити якість викладання та запропонувати бажані зміни, а викладачу поглянути на свою роботу очима студентів, зафіксувати сильні та слабкі сторони власної діяльності.

Щиро дякуємо учасникам за активну участь у заході. До наступних зустрічей!