Гостьова лекція на тему «Можливості використання нейромережі ChatGPT зі штучним інтелектом в освітньому процесі»

В епоху швидкого розвитку технологій, штучний інтелект стає ключовим інструментом у багатьох сферах людської діяльності, в тому числі й в освіті. Одним з найбільш перспективних напрямків використання штучного інтелекту в освітньому процесі є застосування нейромереж, таких як ChatGPT.
26 квітня 2024 року за ініціативи кафедри цифрових, освітніх та соціо-економічних технологій факультету економіки, управління та діджиталізації Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти “Кам’янець-Подільський Державний Інститут ” (ректор Мар’ян ТРІПАК Marian Tripak , професор, Заслужений працівник освіти України) було проведено гостьову лекцію на тему «Можливості використання нейромережі ChatGPT зі штучним інтелектом в освітньому процесі» з БАХМАТ Наталією Валеріївною доктором педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри теорії та методик початкової освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. В ході лекції були висвітлені як потенційні переваги, так і можливі виклики використання ChatGPT в освітньому середовищі, підкреслюючи необхідність розуміння широкого спектру взаємодій між штучним інтелектом і освітніми процесами. Особливу зацікавленість у студентів викликала інформація про нові можливості використання ChatGPT, розвиток критичного мислення та аналітичних здібностей за допомогою моделювання дискусій та дебатів.