Вітаємо наших дівчат!!! Бронзових призерів Чемпіонату Європи!

Вітаємо наших студенток Кароліну Дімітрішину Кароліна Дімітрішина, Анастасію Владичинську Настя Владичинська, Андріану Долину Андріана Долина, Чугу Єлизавету та їх тренера – Ольгу Погорецьку Ольга Погорецька, які у складі Національної Паралімпійської Збірної України з волейболу сидячи вибороли БРОНЗУ на Чемпіонаті Європи!
Пишаємось вами та бажаємо підкорення вершин, особистих перемог та неймовірних успіхів на шляху до ПЕРЕМОГИ!
Своїми кроками у спорті ви гідно демонструєте міць духу українського народу, професійність та майстерність, високий рівень підготовки, не зважаючи на важкі часи.
Дякуємо Вам за наполегливість, віру в сили і неймовірну майстерність! Ви- найкращі!
ректор, Мар’ян Тріпак Marian Tripak, к.е.н., доцент, Заслужений працівник освіти України, НРЗВО “Кам’янець-Подільський Державний Інститут