19 жовтня 2023 року, повернулися до alma mater НРЗВО ” Кам’янець-Подільський Державний Інститут ” наші параволейболістки – бронзові призери чемпіонату Європи

19 жовтня 2023 року, повернулися до alma mater НРЗВО ” Кам’янець-Подільський Державний Інститут ” (ректор – Marian Tripak) наші параволейболістки – бронзові призери чемпіонату Європи Кароліна Дімітрішина Кароліна Дімітрішина, Анастасія Владичинська Настя Владичинська, Андріана Долина Андріана Долина, Чуга Єлизавета та їх тренерка – Ольга Погорецька Ольга Погорецька.
Відбулася приємна, тепла зустріч з ректором Маряном Тріпаком. З чемпіонату Європи дівчата повернулися з цінними подарунками – особистою нагородою для ректора – бронзова медаль від тренерів за ІІІ місце в чемпіонаті Європи та національний символ України – синьо-жовтий стяг з особистими підписами команди дівчат паралімпійської збірної України з волейболу сидячи.
Ректор в свою чергу нагородив дівчат подяками за ІІІ місце у чемпіонаті Європи та незмінного тренера-викладача нашого НРЗВО “Кам’янець-Подільський Державний Інститут” Погорецьку О.Ф. за значний вклад у розвиток національного спорту, високий рівень підготовки здобувачів освіти до чемпіонату Європи з волейболу сидячи, вдосконалення й розвиток фізичної культури закладу освіти.
Ректор та ввесь колектив пишаються тим, що студентки захищають честь України на змаганнях світового рівня.
Ви- найкращі!