Щиро вітаємо наших неймовірних студенток, членів Національної паралімпійської жіночої збірної з волейболу сидячи!

Національна паралімпійська збірна з волейболу сидячи (жінки) успішно перемагає на міжнародному турнірі з волейболу сидячи (Золота Ліга), що проходить у м. Семпетер, Словенія.
Україночки вже відзмагались по колу з командами-учасницями змагань: перемогли команди Німеччини (3:2), Словенії ( 3:1), поступились лиш команді Італії (3:0).
Станом на зараз закінчили етап ігор по колу перемогою над командою Польщі з рахунком 3-0.
І вже о 16:00 (місцевий час) україночки будуть грати у фіналі проти команди Італії. Трансляція гри за лінком: https://www.youtube.com/@ParaVolleyEuropeLive
Вболіваємо за Україну!
Загалом у змаганнях беруть участь команди 5 країн: Словенія, Італія, Німеччина, Польща, Україна. Команду України представляє 10 спортсменок.
Перемоги Україні!