День відкритих дверей, на який завітала учнівська молодь міста та району

Сьогодні, 05 травня 2023 року, в Навчально-реабілітаційному закладі вищої освіти ” Кам’янець-Подільський Державний Інститут ” (ректор Marian Tripak ,к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України) відбувся День відкритих дверей, на який завітала учнівська молодь міста та району. Учні навчальних закладів познайомились та поспілкувались з адміністрацією закладу, викладачами, відповідальними секретарями Приймальної комісії, взяли участь в молодіжному флешмобі, ознайомились з спеціальностями й освітніми програмами, особливостями Вступної кампанії – 2023.
На заходах до Дня відкритих дверей в НРЗВО “Кам’янець-Подільський державний інститут” були присутні представники ТРК “Кам’янець-Подільський” взяли інтерв’ю в ректора Інституту, батьків вступників, події в Інституті увійшли до випуску Новин ТРК К-П (доступно за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=P3Uy10AYOZA 11.50 хвилина відео) . 💙💛
Дякуємо усім за присутність, комунікацію, партнерство та співпрацю!
Запрошуємо до НРЗВО “Кам’янець-Подільський державний інститут”!
Разом до Перемоги! ❤️