Кафедра фінансів, обліку та оподаткування ім. С.Юрія Навчально-наукового інституту економіки, управління та діджиталізації НРЗВО КПДІ (ректор Marian Tripak, професор, Заслужений працівник освіти України) продовжує традицію проведення гостьових лекцій. 21.04.2023р. відбулась лекція на тему «Організаційні аспекти діяльності податкової інспекції» (лектори Олег КОРКУШКО к.е.н.,доц. кафедри фінансів, обліку та оподаткування ім. С. Юрія та Світлана МАСЛОВСЬКА старший державний інспектор Кам’янець-Подільської ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області). Під час лекції здобувачі освіти ознайомились зі структурою ДПІ. Лектори акцентували увагу на особливостях оподаткування та подання податкової звітності в умовах воєнного стану. Здобувачі скористались можливістю та отримали електронний цифровий ключ (підпис), який будуть застосовувати у повсякденному житті в умовах стрімкого розвитку цифрових технологій. Студенти відчули теплий прийом начальника Кам’янець-Подільської ДПІ Ольги ДВОРСЬКОЇ, яка зацікавила студентів у подальшому працевлаштуванні в органах ДПС.