Запрошуємо до участі у підвищенні кваліфікації з інклюзивної освіти та навчання

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ПІДВИЩЕННІ КВАЛІФІКАЦІЇ З ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ ТА НАВЧАННЯ
📯 До участі у всеукраїнському науково-педагогічному підвищенні кваліфікації запрошуються педагогічні працівники закладів дошкільної, загальної середньої, фахової передвищої та вищої освіти, асистенти учителів, батьки дітей з особливими освітніми потребами, психологи, соціальні працівники, працівники ІРЦ, представники адміністрацій закладів освіти, а також усі, хто цікавиться темою інклюзії та інклюзивної освіти, особи, діяльність яких дотична до теми інклюзії і взаємодії з особами з особливими освітніми потребами.
🇺🇦 Організатори – НРЗВО”Кам’янець-Подільський державний інститут” та Центр українсько-європейського наукового співробітництва.
У межах заходу заплановані 4 онлайн-лекції на платформі ZOOM:
1️⃣ 7 лютого о 14:30 – лекція на тему «Базові поняття та теорії інклюзії».
2️⃣ 14 лютого о 14:30 – лекція на тему «Інклюзія та права дитини й особи з інвалідністю в Україні».
3️⃣ 21 лютого о 14:30 – лекція на тему «Особливості роботи зі здобувачами освіти з різними нозологіями в умовах інклюзії».
4️⃣ 28 лютого о 14:30 – лекція на тему «Комунікативна компетентність як чинник успішної взаємодії учасників освітнього процесу в умовах інклюзії».
⏳ Дедлайн заповнення заявки – 20 січня 2023 року.
Координатор всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації – Анастасія Олександрівна Лящова.
📞 Телефон: + 38 (095) 653 40 42
📨 E-mail: advanced_training@cuesc.org.ua