СТУДІЯ КРЕАТИВНОЇ ОСОБИСТОСТІ УКРАЇНИ ІНТЕРВ̓Ю ІЗ ГАЙ І.В.

Зустріч студентів НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» Кам’янець-Подільський Державний Інститут (ректор Marian Tripak, к.е.н., доцент, Заслужений працівник освіти України) та ВСП Кам’янець-Подільський фаховий коледж НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» (в.о.директора Ірина Гарбарець Eirína Aliniivna) з активним, прогресивним, енергійним, цілеспрямованим, уважним та далекоглядним управлінцем – вірним патріотом своєї держави, депутатом Хмельницької обласної ради – Ігорем Віталійовичем ГАЄМ Ігор Гай 12 грудня 2022 року, в рамках проведення Студії креативної особистості України (Альона Годованюк).
Щиро дякуємо за співпрацю, неймовірний діалог з молоддю та практичні рекомендації. Разом до перемоги!