Всеукраїнський освітянський форум «Нові виміри безпеки: виклики та рішення»

17 листопада 2022 року в Західноукраїнському національному університеті відбувся другий день Всеукраїнського освітнього форуму «Нові виміри безпеки: виклики та рішення». Після відкриття другого дня форуму Сергієм Шкарлетом,міністром освіти і науки України; Сергієм Надалом, міським головою Тернополя; Андрієм Крисоватим, ректором Західноукраїнського національного університету, відбулись панельні дискусії Форуму: «Нові виклики для вищої освіти України» (модератор – Шаров Олег, Генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН України), «Впровадження тематики євроінтеграції в безпековий освітній проект та наукові дослідження» (модератор – Пижов Олександр, Генеральний директор Директорату європейської інтеграції, бюджетування та узгодження політик МОН України).

В рамках проведення Форуму відбувся Круглий стіл ректорів закладів вищої освіти України під головуванням Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, на якому обговорювались актуальні питання розвитку вищої освіти в умовах воєнного стану та перебіг освітнього процесу, безпекові проєкти та розвиток ЗВО. Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти “Кам’янець-Подільський державний інститут” Кам’янець-Подільський Державний Інститут представляв Мар’ян Тріпак Marian Tripak, ректор Інституту, який активно брав участь в обговоренні актуальних питань. Бажаємо усім учасникам Всеукраїнського освітнього форуму успішної реалізації ідей та проєктів. Разом до Перемоги!