Партнерство та співпраця

16-17 листопада 2022 року під час Всеукраїнського освітнього форуму «Нові виміри безпеки: виклики та рішення» Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет відзначив ефективну діяльність Мар’яна Тріпака, ректора Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» в сфері інклюзії. Мар’яна Тріпака в Західноукраїнському національному університеті, в своїй Alma Mater, гостинно зустрів ректор ЗУНУ Андрій Крисоватий. Ректори ЗВО Мар’ян Тріпак та Андрій Крисоватий, учні Сергія Юрія, ректора ТНЕУ (2002—2012), пам’ять про якого житиме в серцях та інноваційній діяльності його учнів, продовжують імплементувати менеджерські проєкти інноваційно-фінансової наукової школи Сергія Юрія в освіті.

Щиро дякуємо за високу оцінку діяльності ректора НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» та бажаємо успіхів, перемог і успішної реалізації проєктів співпраці, організації освітнього процесу та науково-дослідної діяльності, реалізації європейських проєктів та ініціатив.

..