«Ігри заводів» 4.0 від UGEN

З 31 жовтня по 11 листопада 2022 року проводились «Ігри заводів» 4.0 від UGEN. Цього року в проєкті взяли участь компанії Ovostar Union, Jabil Ukraine, Kromberg&Schubert, Kernel.

У рамках проєкту студенти з усіх регіонів України мали змогу відвідати вебінари та дізнатися про особливості роботи і атмосфери великих виробництв. Крім того, більше 40 сформованих команд мали можливість взяти участь у змаганнях із вирішення кейсів від роботодавців.

Здобувачі освіти ВСП Кам’янець-Подільський фаховий коледж (в.о. директора Ірина Гарбарець) НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» (ректор Мар’ян Тріпак, к.е.н., доцент, Заслужений працівник освіти України), члени гуртка «Новітній інтелект» Андреєв Рустам, Магера Олександра, Іванов Олександр, Ковальчук Анна (керівник Ірина Гльос) взяли участь у двотижневому марафоні освітньо-кар’єрного проєкту «Ігри Заводів» від компаній із найкращими заводами України.

Вітаємо головних переможців і бажаємо подальших успіхів!