День української писемності та мови – свято розвитку Державної мови.

День української писемності та мови – свято розвитку Державної мови, яке кожного року відзначається в Україні 9 листопада, яке було започатковане 9 листопада 1997 року, коли Президент України на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав відповідний Указ. Дата обрана не просто так – 9 листопада українці також відзначають День вшанування Нестора Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.
           Цьогорічний радіодиктант національної єдності є 22-м за рахунком та надзвичайно хвилюючим для усіх УКРАЇНЦІВ. «Твій дім» – не лише назва диктанту, а й стан душі кожного українця!
Активними учасниками якого стали студенти першого курсу Навчально-реабілітаційного закладу освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» Marian Mukolajovuth Tripak . Дякую усім, хто береже наші традиції, шанує рідне слово! Бережімо нашу мову!