09 листопада 2022 року, відбулась зустріч Мар’яна Тріпака, новопризначеного ректора Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти “Кам’янець-Подільський державний інститут” Кам’янець-Подільський Державний Інститут, з Андрієм Крисоватим, ректором Західноукраїнського національного університету Західноукраїнський національний університет. На зустрічі було обговорено основні тенденції розвитку вищої освіти під час воєнного стану, можливості співпраці у контексті наукового та культурно-освітнього співробітництва між закладами вищої освіти у таких напрямках: розширення та зміцнення двосторонньої співпраці у науковій та культурно-освітній царині, проведення спільних досліджень, спрямованих на розв’язання актуальних проблем сьогодення, обмін досвідом між науковцями та налагодженням програм академічної мобільності, підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та розвитку інклюзивної науки й освіти.
У межах домовленостей, колеги підписали договір про наукове та культурно-освітнє співробітництво між закладами вищої освіти. Це перший договір про співпрацю, який підписаний новопризначеним ректором Мар’яном Тріпаком, адже Західноукраїнський національний університет (ще у статусі ТНЕУ) є рідною Alma Mater Мар’яна Миколайовича.
Сподіваємось на плідну співпрацю та успішну реалізацію спільних наукових та культурно-освітніх проєктів співпраці. Разом до перемоги!