Відбувся круглий стіл «Сучасні інформаційні технології в освітньому процесі»

Сьогодні, 21 травня 2021 року, в Подільському Коледжі відбувся круглий стіл “Сучасні інформаційні технології в освітньому процесі” (Кафедра економічної кібернетики, інформаційної та соціокультурної діяльності, в.о. завідувача кафедри – Василь Єфремович Лучик, доктор економічних наук, професор) в рамках Марафону заходів до 50-річчя Подільського коледжу.

З вітальним словом виступили: Василь Єфремович Лучик, в.о. завідувача кафедри економічної кібернетики, інформаційної та соціокультурної діяльності, доктор економічних наук, професор; Гуменюк Ірина Леонтіївна, заступник директора з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності, кандидат економічних наук), Гарбарець Ірина Алініївна, заступник директора з навчальної роботи та представники вищих навчальних закладів м.Києва, м.Львова, м.Кам’янця-Подільського та інших міст України.