Відбувся Форум наукових гуртків «Сучасність і майбутнє вітчизняної науки: погляд молоді»

Сьогодні, 24 травня, в Подільському Коледжі відбувся Форум наукових гуртків «Сучасність і майбутнє вітчизняної науки: погляд молоді» в рамках Марафону заходів до 50-річчя коледжу. З вітальними словами виступили: Тріпак Мар’ян Миколайович – кандидат економічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти, директор Подільського спеціального коледжу; Любезна Ірина Василівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри екології та охорони здоров’я Західноукраїнського національного університету; Ціцька Надія Євгенівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку та оподаткування Львівського національного аграрного університету; Сидоренко Оксана Владиславівна – депутат Кам’янець-Подільської міської ради. Почесні гості форуму презентували для молоді коледжу та представників різних навчальних закладів України наукові доповіді, які є цікавими дослідженнями науковців: Комарніцький Олександр Борисович – академік НАНВО України, голова Кам’янець-Подільської міської організації НСКУ, доктор історичних наук, професор кафедри історії України Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, з доповіддю – ««Батьки» міста: Григорій Тонкочеєв і Олександр Лєсовой»; Борковська Валентина Вікторівна, депутат Кам’янець-Подільської міської ради, кандидат економічних наук, доцент Подільського державного аграрно-технічного університету, з доповіддю – «Адміністрування місцевих податків Кам’янець-Подільської територіальної громади в сучасних умовах»; Годний Віктор – Голова Національної скаутської організації України у Хмельницькій області, проектний менеджер, тренер програми розвитку «Агенти змін», організатор молодіжних заходів та фестивалів, з доповіддю – «Нові тенденції успішності молоді”. Усі доповіді вразили новизною та актуальністю дослідження й знайшли відгуки в усіх присутніх на форумі.
Під час Форуму наукових гуртків «Сучасність і майбутнє вітчизняної науки: погляд молоді», який відбувся сьогодні 24 травня в рамках Марафону заходів до 50-річчя коледжу, також з вітальним словом звернулись: Гуменюк Ірина Леонтіївна, заступник директора з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності, к.е.н.; Бачинська Олена Миколаївна, к.е.н., модератор заходу; керівники наукових гуртків, Комарніцька Людмила, Анатолій Скрипник, Наталія Лаврук, Марина Волощук, Володимир Слободян, долучались до обговорення доповідей здобувачі освіти, а також науково-педагогічні працівники коледжу, в.о. завідувачі кафедр Оксана Палилюлько, Андрій Тимків, Олег Коркушко та ін.
Члени гуртків, студенти Подільського коледжу та вищих навчальних закладів України пропонували розвивати інноваційні економічні, туристичні (в тому числі інклюзивно-рекреаційні) соціально-психологічні, інформаційно-комунікаційні та інші напрямки. З гордістю можна констатувати, що студенти, які займаються в наукових гуртках презентували свої дослідження на високому рівні. Отже, доповіді було присвячено таким тематикам: Бордаш Вячеслав – Складові соціально-економічного потенціалу міста в умовах сьогодення; Білінкевич Марія, Слота Андрій – Раціональне використання земельних ресурсів: регіональний аспект; Данілкова Анастасія – 5 пам’яток архітектури Старого міста; Хазанов Володимир – Смотрицький каньйон: проблеми і перспективи; Котишин Анна, Семко Мар’яна – Львів – європейська столиця студентської молоді Західної України; Решетюк Олександр – Стратегічні напрямки розвитку туризму в Кам’янець-Подільській територіальній громаді; Семенов Дмитро – «Інклюзивний туризм як засіб соціально-психологічної реабілітації людей з інвалідністю»; Прокопова Анастасія – Молодь і волонтерство: перспективи і співпраця (регіональний аспект); Білецький Денис – Цифровий маркетинг – майбутнє маркетингових комунікацій; Мурга Анастасія – Тенденції розвитку маркетингу міста.
Форум наукових гуртків пройшов масштабно, яскраво, інноваційно, сучасно!
Було круто обговорювати зі студентами актуальні питання та можливість імплементації проєктів, слухати слова науковців.
Дякуємо нашим студентам, гостям заходу та бажаємо усім натхнення, нових ідей та плідної співпраці.

Сьогодні, 24 травня, в Подільський Коледж відбувся Форум наукових гуртків «Сучасність і майбутнє вітчизняної науки:...

Опубліковано Подільськієм Коледжем Понеділок, 24 травня 2021 р.