Дискусійна платформа “Економічна стагнація: стратегія виходу”

06 травня в Подільському Коледжі відбулась дискусійна платформа “Економічна стагнація: стратегія виходу”, ініціаторами якої були кафедра фінансів та економіки і кафедра обліку і оподаткування в рамках Марафону заходів, присвячених 50-річчю коледжу.

Робота на дискусійній платформі відбувалась за наступними напрямами: український бізнес в умовах невизначеності; пріоритети в антикризових стратегіях вітчизняних підприємств; фінансово-кредитні передумови виходу зі стагнації української економіки. На заході були присутні науковці, практики, представники університетів м. Київ, Західного регіону та різних куточків України. Під час обговорення актуальних питань відбувалось активне обговорення та живі дискусія щодо антикризових стратегій та перспектив розвитку економіки України.

Щиро дякуємо усім за участь у заході, цікаві ідеї та щирі привітання колективу коледжу з ювілеєм. Сподіваємось на подальшу співпрацю.

06 травня в Подільський Коледж відбулась дискусійна платформа "Економічна стагнація: стратегія виходу", ініціаторами...

Опубліковано Подільськієм Коледжем Четвер, 6 травня 2021 р.