Запрошуємо 27-28 травня V Міжнародна науково-практична конференція

27 травня, відбулась V МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЯ «ІННОВАЦІЇ ПАРТНЕРСЬКОЇ ВЗАЄМОДІЇ ОСВІТИ, ЕКОНОМІКИ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ В УМОВАХ ІНКЛЮЗІЇ ТА ПРАГМАТИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ СОЦІУМУ».
З вітальними словами звернулись: Мар’ян Тріпак – організатор та голова оргкомітету конференції, кандидат економічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України, директор Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу; Андрій Шевцов – співорганізатор та голова оргкомітету конференції, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, заслужений працівник освіти України; Петро Саблук – доктор економічних наук, професор, академік НААН України, Академік-секретар відділення аграрної економіки і продовольства НААН України, Заслужений діяч науки і техніки України, Герой України; Юрій Лупенко – доктор економічних наук, професор, академік Національної академії аграрних наук, директор Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», дійсний академік національної академії аграрних наук, академії економічних наук України та Міжнародної кадрової академії; д-р Світлана Кашуба – директор Інституту європейського WSG, Університету економіки в Бидгощі (м. Бидгощ, Польща); Ірина Вахович – доктор економічних наук, професор, ректор Луцького національного технічного університету; Ірина Іващук – доктор економічних наук, професор кафедри міжнародної економіки, директор Навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету; Сергій Кваша – доктор економічних наук, професор, академік НААН України, Заслужений діяч науки і техніки України, Відмінник освіти України, проректор з науково-педагогічної роботи і розвитку НУБІП; Олена Якимович – кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української філології, Придністровський державний університет ім. Т. Г. Шевченка (Тирасполь, Молдова); Сергій Шандрук – доктор психологічних наук, професор кафедри психології та соціальної роботи, начальник відділу моніторингу якості освіти та методичної роботи Західноукраїнського національного університету, академік соціальних наук України, Заслужений працівник України; Марія Шеремет – доктор педагогічних наук, професор, почесний академік НАПН України, декан факультету спеціальної та інклюзивної освіти, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова; Анетта Зелінська – доктор габілітована., професор Економічного університету у Вроцлаві; Олександр Кукса – кандидат історичних наук, доцент, заступник декана факультету гірництва та інженерної екології Білоруського національного технічного університету (Білорусь).
Вітання лунали з усіх куточків України, та закордону – Польщі, Білорусі, Норвегії, Ізраїлю, Молдови та ін. Дякуємо усім учасникам конференції за привітання та побажання! Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Сьогодні, 27 травня, відбувається V МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЯ «ІННОВАЦІЇ ПАРТНЕРСЬКОЇ ВЗАЄМОДІЇ ОСВІТИ,...

Опубліковано Подільськієм Коледжем Четвер, 27 травня 2021 р.