Онлайн-гра до “Дня студента” Що? Де? Коли?

19 листопада в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі до Міжнародного Дня студента відбулась інтелектуальна онлайн гра “Що? Де? Коли?” з використанням платформи Zoom.
З вітальним словом до усіх присутніх звернувся директор коледжу – Тріпак Мар’ян Миколайович, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України, та Пещанюк Надія Олексіївна, викладач Кафедра інформаційної діяльності, документознавства і фундаментальних д-ін., ініціатор культурно-освітньої діяльності студентства коледжу та активної діяльності Студентської ради коледжу.
Інтелектуальна гра відбулась у форматі змагання команд “Студенти – Викладачі”.
Активними учасниками гри були усі студенти, які були присутні на платформі онлайн.
Гра була надзвичайно захоплююча та розрахована на студентів спеціальностей 051 ЕКОНОМІКА, 053 ПСИХОЛОГІЯ, 071 ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ, 231 СОЦІАЛЬНА РОБОТА.

На заході були присутні понад 80 учасників. Цікавими і захоплюючими були питання і завдання від викладачів, надзвичайно оригінальними та креативними були відповіді студентів.
В перервах змагань були інтелектуальні розминки онлайн учасників гри.
Неймовірно крутим був виступ студента групи Е-22 стн Михайла Гаврилюка.
Дякуємо чарівним та сучасним ведучим онлайн гри Nastya Danilkova та Анастасія Прокопова.

Дякуємо студентам за гарну гру! Ви – надзвичайно талановиті, добрі, розумні та ерудовані.
Дякуємо організаторам та команді викладачів!
Коледж пишається своїми студентами! Успіху вам! Зі святом вас!