Психотерапевтичний тренінг в рамках Всесвітнього дня здорового робочого середовища

29 вересня, в Подільському спеціальному коледжі з дотриманням протиепідемічних та карантинних вимог, за ініціативи кафедри соціальної роботи та психології відбувся психотерапевтичний тренінг в рамках Всесвітнього дня здорового робочого середовища.

Викладачі коледжу мали змогу у сприятливій атмосфері обговорити особливості та передумови психічного здоров’я в колективі та організації, виконували тренінгові завдання, комунікували.

Щиро дякуємо членам кафедри соціальної роботи та психології, представникам громадської організації “Українська асоціація сімейних психологів” за сучасний формат проведення тренінгу. Дякуємо за чудовий досвід, гарні враження та корисну інформацію. В сьогоднішній ситуації, яка склалась в країні, в умовах карантину, надзвичайно актуальним є досвід проходження психотерапевтичного тренінгу. Було круто, сучасно, цікаво, актуально!

Сьогодні, 29 вересня, в Подільському спеціальному коледжі Подільський Коледж Marian Tripak з дотриманням...

Опубліковано Подільськієм Коледжем Вівторок, 29 вересня 2020 р.