Додаткові державні місця для студентів І курсу Подільського коледжу від МОН УКРАЇНИ – ОТРИМАНО!

Висловлюємо найщиріші слова подяки МОН України за розуміння та підтримку закладів вищої освіти інклюзивного напряму, адже саме сьогодні, за результатами конкурсної комісії МОН України виділило додаткові державні місця для студентів І курсу ОПС Фаховий молодший бакалавр, та ОС Бакалавр Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу (Витяг з протоколу №5 від 24.09.2020.). Щиро вдячні апарату МОН України за плідну співпрацю за підтримку у розвитку закладів вищої освіти інклюзивного напряму. Вітаємо студентів та бажаємо успіхів у навчанні!