Екскурсія Тернополем

На завершення поїздки студенти Подільський Коледж відвідали екскурсію Тернополем. Місто має свою багату історію, культуру та розвиток. Тернопіль вразив своєю самобутністю і щирістю, затишними вулицями та приємним спілкуванням із містянами. Впевнені – мешканці міста пам’ятають свою історію й майстерно оберігають кожен куточок свого міста, дбають про нього та захоплюються ним. Це захоплення втілюється у деталях та у кожному куточку вулиць, закладів, пам’яток, фонтанів та переноситься на усіх, хто відвідує це справді ФАЙНЕ місто.

Щиро вдячні за чудовий маршрут, гарну організацію та майстерного екскурсовода, який своїми розповідями, яскраво презентував студентам сторінки минулого та сучасності міста. Щиро дякуємо організаторам Кафедра банківського бізнесу ТНЕУ за неймовірну та казково-незабутню поїздку до міста. Все було мегапозитивно, відкрито, сучасно! Щиро сподіваємось на подальшу співпрацю.