Вітаємо ректора Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам’янець-Подільський Державний Інститут» Тріпака Мар’яна Миколайовича Marian Tripak, к.е.н., доцента, Заслуженого працівника освіти, з нагоди присвоєння почесного звання Академіка Національної академії наук України! Звання Академіка Національної академії наук України є визнанням успішних результатів діяльності Мар’яна Миколайовича, його науково-дослідної та інноваційно-творчої діяльності у галузі освіти і науки, зокрема, інклюзивної освіти і науки. Для студентського та викладацького колективу НРЗВО “Кам’янець-Подільський Державний Інститут” Ви, Мар’яне Миколайовичу, є неймовірним прикладом патріотизму, відданості своїй справі та неймовірного професіоналізму в період трансформацій та криз суспільства, енергійного руху до підкорення вершин професіоналізму, розвитку інтелектуальної еліти України, чуйного ставлення до молодого покоління. Щиро зичимо Вам, Мар’яне Миколайовичу, миру, успішного втілення Ваших неймовірних інноваційних проектів співпраці, партнерства та розвитку. Бажаємо, щоб Ваше прагнення розвиватись та імплементувати нові перспективи розвитку інклюзивної освіти слугує Вам енергійним джерелом нових завдань та цілей! Божого благословення та всіх благ на довгі роки! Вітаємо!

Божого благословення та всіх благ на довгі роки! Вітаємо!