Складанівський Олег Леонідович

Складанівський Олег Леонідович

Посада: начальник штабу цивільного захисту; відповідальна особа з питань пожежної і техногенної безпеки; відповідальна особа за ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних; відповідальна особа з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації; викладач навчального предмета “Захист України” та навчальної дисципліни “Безпека життєдіяльності з основами охорони праці в умовах інклюзії”.
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст першої категорії
Email: oleg-skladanowski@ukr.net
Освіта: вища
Коло наукових інтересів: інформаційні технології в навчанні з предмета «Захист Вітчизни»; впровадження інноваційних педагогічних технологій, сучасних методів та організаційних форм навчання; комп’ютерно-тестовий контроль в навчанні студентів.

1. Кам’янець-Подільське вище військово-інженерне командне училище імені маршала інженерних військ Харченко В. К. у 1987 р., спеціальність – «Командно тактична, машини інженерного озброєння», кваліфікація – «Офіцер з вищою військово-спеціальною освітою, інженер з експлуатації машин інженерного озброєння».
2. Військово-інженерний інститут при Подільській державній аграрно-технічній академії у 1998 р., спеціальність – «Організація забезпечення бойових дій Збройних Сил», кваліфікація – «Офіцер військового управління оперативно-тактичного рівня.
3. Факультет довузівської післядипломної та магістерської підготовки Тернопільського національного економічного університету у 2012 р., спеціальність-«Фінанси і кредит», кваліфікація – «Спеціаліст фінансів і кредиту».
4. Тернопільський національний економічний університет у 2018 р., освітня програма «Економічна експертиза та аудит бізнесу», спеціальність – «Облік і оподаткування», кваліфікація – «Магістр обліку і оподаткування».

З 1987 року по 2012 рік – кадрова служба у Збройних Силах, офіцер запасу.
З 2012 року по 2015 рік – голова правління об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).
З 2015 р. – по даний час – викладач предмета «Захист Вітчизни» циклової комісії правових та суспільно-гуманітарних дисциплін Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу.

навчально-методичний посібник «Захист Вітчизни» (методичні матеріали та інноваційні заняття), робочі зошити з предмета «Захист Вітчизни» для юнаків та «Основи медичних знань» для дівчат, 10 відеофільмів до тем з предмета «Захист Вітчизни», курс лекцій з предмета «Захист Вітчизни», курс практичних занять з предмета «Захист Вітчизни», організаційно-методичні вказівки з організації та проведення спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту, організаційно-методичні вказівки щодо підготовки та проведення протипожежних тренувань, більше 15 методичних розробок з використанням мультимедійних, валеологічних, диференційованих і дистанційних технологій навчання та проведення відкритих занять, понад 12 наукових статей за напрямками викладання навчальних дисциплін, участь у конференціях та семінарах.

  1. 2016 р. – Курси підвищення кваліфікації у формі стажування в Подільському державному аграрно-технічному університеті з навчальних дисциплін: «Технологія галузі» та «Фінансовий облік».
  2. 2018 р. – Курси підвищення кваліфікації в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка за освітньою програмою підвищення кваліфікації педагогічних працівників та керівників закладів освіти: вчитель предмета «Захист Вітчизни».
  3. 2019 р. – Курси підвищення кваліфікації у формі стажування в Подільському державному аграрно-технічному університеті з навчальних дисциплін: «Менеджмент», «Основи маркетингу» (Маркетинг) та «Економіка» (Економіка підприємства).
  4. 2016 р. – Атестація як викладача предмета профільної середньої освіти «Захист Вітчизни» з присвоєнням кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».
  5. 2019 р. – Атестація як викладача предмета профільної середньої освіти «Захист Вітчизни» з присвоєнням кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії».
  6. Сертифікат про закінчення курсу «Медіаграмотність для освітян» від 29.01.2021р., пройшов підвищення кваліфікації через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus. Напрям навчання – професійний розвиток педагогічних та науково-педагогічних працівників з питань медіа грамотності, ефективного планування освітнього процесу, впровадження новітніх технологій у навчанні для подальшого розвитку української освіти. Форма навчання – дистанційна, кількість годин – 60 (2 кредита ЄКТС).
  7. Сертифікат про закінчення курсу «Як відстежувати контакти при COVID-19» від 05.02.2021р., пройшов підвищення кваліфікації через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus. Напрям навчання – порядок здійснення відстеження контактів, у тому числі як побудувати взаємозв’язок між випадками, ідентифікувати контакти та підтримати хворих людей, аби зупинити передання вірусу у своїх громадах. Курс також охоплює важливі етичні питання у процесі відстеження контактів, ізоляції та карантину, визначення стратегії та планування тактики боротьби з поширення пандемії коронавірусної хвороби COVID-19. Форма навчання – дистанційна, кількість годин – 10 (0,33 кредита ЄКТС).
  8. Сертифікат про закінчення курсу «Коронавірусна інфекція: факти проти паніки» від 05.02.2021р., пройшов підвищення кваліфікації через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus. Напрям навчання – професійний розвиток педагогічних та науково-педагогічних працівників з розвитку критичного мислення, підвищення інформованості щодо пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Форма навчання – дистанційна, кількість годин – 8 (0,3 кредита ЄКТС).

Педагогічний стаж: 32 роки та 7 місяців.

Translate