Проєкт “Aqua health”

Виконавчим комітетом Кам’янець-Подільської міської ради в рамках реалізації проєкту GIZ, в межах виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва Кам’янець-Подільської міської територіальної громади на 2023-2025 роки було оголошено конкурс бізнес-ідей.
Протягом 2-19 жовтня 2023 року здійснювався прийом заявок.
22 листопада 2023 р. у приміщенні Кам’янець-Подільської міської ради відбувся фінал конкурсу бізнес-ідей, що реалізовувався у відповідності до Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-ідей в Кам’янець-Подільській міській територіальній громаді.
Це був складний поєдинок, адже усі учасники були гідними свого представлення.
Проте перемогу у фіналі здобула команда факультету економіки, управління та діджиталізації (декан Ірина ГУМЕНЮК) Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» (ректор, професор Мар’ян ТРІПАК) із презентованим проєктом «Aqua health» («Аква здоров’я»). До складу творчої групи зі створення проєкту ввійшли Олександр ШЕВЧУК – керівник проєкту, Ірина ГУМЕНЮК, Олена БАЧИНСЬКА, Андрій ТИМКІВ, Юрій ПАВЕЛЬЧУК, Альона ГОДОВАНЮК, Ірина ГЛЬОС, Олександр ЗАРВАНСЬКИЙ.
Призовий фонд переможця складає 25000 грн.
Мета даного проєкту – водна реабілітація та профілактика людей з інвалідністю. Адже даний напрямок роботи не лише сьогодні, а й після Перемоги залишатиметься важливим, потрібним, актуальним та затребуваним.

Translate