Студенти Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу професійно займаються спортом, відвідують спортивні секції з волейболу, футзалу, настільного тенісу, шашок, шахів у системі фізкультури та спорту інвалідів, що функціонує в Україні на державному рівні «Інваспорт». Крім того, студенти є призерами Чемпіонатів України з легкої атлетики, Кубків України та виборюють перемогу у спортивних змаганнях на міжнародному рівні у складі Паралімпійської збірної України.
![](https://kpdi.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/sportsmen_sajt-424x300.jpg)
![](https://kpdi.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/sportsmen_sajt-424x300.jpg)
Студенти Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу беруть участь у наступних спортивно-розважальних заходах:
– Спортивно-розважальна гра для ВНЗ І – ІV р.а. «Козацькі забави», що була організована відділом молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Камʼянець-Подільської міської ради.
Участь у загальноколеджівських спортивно-розважальних заходах:
– спортивно-розважальні заходи «Веселі старти»;
– спортивні змагання «Ми козацького роду нащадки» до Дня захисника України, Дня козацтва;
– спортивно-розважальний захід «Боулінг».
![](https://kpdi.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/sport_8-424x300.jpg)
![](https://kpdi.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/sport_8-424x300.jpg)