Міжнародний науково-практичний симпозіум “Актуальні проблеми публічного управління соціально-економічної сфери в умовах війни та післявоєнної розбудови України”

ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СИМПОЗІУМ
24 жовтня 2023 р. на Факультеті економіки, управління та діджиталізації (декан Ірина Гуменюк) Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти « Кам’янець-Подільський Державний Інститут » (ректор, професор Марʼян ТРІПАК) відбувся Міжнародний науково-практичний симпозіум «Актуальні проблеми публічного управління соціально-економічної сфери в умовах війни та післявоєнної відбудови України».
Захід розпочався з хвилини мовчання, у знак подяки українським захисникам за можливість жити та працювати у відносно спокійних умовах.
З вітальним словом до усіх присутніх звернувся кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри фінансів, обліку та оподаткування ім. С. Юрія, Заслужений працівник освіти України, ректор НРЗВО КПДІ Марʼян ТРІПАК, відзначивши важливість, актуальність та необхідність даного заходу й побажавши усім учасникам симпозіуму плідної та результативної роботи.
Уляна ТКАЧЕНКО, депутатка Хмельницької обласної ради, у своєму виступі підкреслила важливість проведення подібних заходів, акцентувавши увагу на необхідності публічного управління соціально-економічної сфери в умовах війни та післявоєнної відбудови України.
Міський голова Камʼянця-Подільського Михайло ПОСІТКО, відзначив у доповіді, зазначивши на своєчасності проведення тематики даного симпозіуму, закликавши усі присутніх до цікавих та насичених доповідей та дискусій, побажавши усім творчих успіхів та скорішої Перемоги над ворогом та миру на нашій землі.
У симпозіумі взяли участь іноземні колеги Amit KUMAR, керуючий партнер та засновник AKG Global Support Services (OPC) Pvt Ltd, India Професор Гоель (Індія), Зоя ШАРЛОВИЧ – кандидат педагогічних наук, ад’юнкт Міжнародної академії Прикладних наук в Ломжі (Польща), Зоя ШАРЛОВИЧ – кандидат педагогічних наук, ад’юнкт Міжнародної академії Прикладних наук в Ломжі (Польща), Фатен Мохаммед Аль-Наджар – професор історичних наук, (ОАЕ).
Під час секційного засідання були заслухані доповіді, що викликали в присутньої аудиторії жваве обговорення та носили дискусійний характер.
Під час заходу, викладачами НРЗВО КПДІ (Юрієм ПАВЕЛЬЧУКОМ та Альоною ГОДОВАНЮК) був представлений проєкт «АкваЗдоровʼя», який сьогодні є необхідним для людей з інвалідністю.
По завершенні симпозіуму всі учасники отримали Сертифікат та Подяку за участь у заході.
Обмін досвідом та отримані знання в процесі дискусії сприятимуть створенню наукового підґрунтя для формування стратегічних рішень в галузі актуальних проблем публічного управління соціально-економічної сфери в умовах війни та післявоєнної відбудови України.