«Міжнародна співпраця – запорука успіху майбутнього фахівця»

01 листопада 2023 р. на Факультеті економіки, управління та діджиталізації (декан Ірина Гуменюк Ірина Гуменюк ) Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам’янець-Подільський Державний Інститут» (ректор, професор Марʼян ТРІПАК Marian Tripak ) відбувся освітній семінар «Міжнародна співпраця – запорука успіху майбутнього фахівця», де взяли участь адміністрація, викладачі, студенти і запрошений гість з Індії Аміт Кумар Гоел, доцент кафедри комерції та управління бізнесом Інтегрального університету Лакхнау.
Під час роботи семінару було підписано дві угоди: Договір про співпрацю між Навчально-реабілітаційним закладом вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» та AKG Global Support Services (OPC) Private Limited, Lucknow предметом якого є співробітництво в сфері науково–дослідної, навчально–методичної, організаційної, культурної, виховної та іншої діяльності в рамках здійснення навчального та наукового процесу та Договір про виконання програми академічної мобільності учасників освітнього процесу (партнерський договір) між Навчально-реабілітаційним закладом вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» та AKG GLOBAL SUPPORT SERVICES (OPC) PRIVATE LIMITED, Lucknow, що дає можливість студентам отримувати якісну освіту за кордоном та підвищити кваліфікацію, здобуту у ЗВО, реалізацію спільних наукових, науково-технічних та освітніх проєктів; підвищення рівня володіння іноземними мовами; популяризацію української мови, культури, поглиблення знань про культуру інших країн.
У рамках роботи семінару було розглянуто питання академічної мобільності, що виступає однією з основних вимог до кваліфікованого науковця, студента, оскільки відкриває його світові, а світ для нього, дозволяє розширити соціальні комунікації й власні бачення, а також представлено порядок реалізації права на академічну мобільність студентів та працівників КПДІ.
По завершенню роботи семінару проф. Аміт Кумар розповів студентам про міжнародну навчальну програму: «Штучний інтелект та цифровий маркетинг в бізнесі», в якій планується участь наших студентів.
Міжнородна співпраця інституту є запорукою успіху наших випускників та успішного майбутнього України в цілому.