МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ ТА ПРОЄКТ “PІВНІСТЬ ДЛЯ КОЖНОГО”

19 червня до Подільського спеціального коледжу завітав Роберт Хей, меценат з США разом з ініціативними волонтерами зі Львова – Владиславом Доруда та Софією Бойко. Гості коледжу зустрілися з директором закладу – Тріпаком Мар’яном Миколайовичем, к.е.н., доцентом та адміністрацією коледжу, студентами й обговорили питання інклюзивної освіти в Україні, а також можливість підтримки мецената соціальних проектів коледжу. Під час зустрічі Роберт Хей розповів про свій власний досвід вивчення іноземних мов, а також хоббі допомагати дітям і робити добро людям, подорожувати і навчатись. Студенти коледжу, у свою чергу, розповіли про своє навчання, власні перемоги у навчанні, спорті, про творчі здобутки та досягнення, поступи у громадській роботі та обговорювали власні соціальні проекти. Дякуємо гостям коледжу за приємне спілкування, корисну інформацію та гарні враження, що мотивують до нових звершень.

Подарунки від Роберта Хея разом із добровольцями Владом Дорудою і Софією Бойко

Під час візиту Роберта Хея, мецената з США, разом із добровольцями Владом Дорудою і Софією Бойко до Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу влітку Роберт Хей пообіцяв подарувати сучасну літературу для студентів закладу.

І вже 03 вересня відбулась презентація книг (100 книг!!!), які представники Роберта Хея, Влад Доруда і Софія Бойко придбали та подарували студентам коледжу.