![](https://kpdi.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/64858096_408358266422782_2188906039179476992_o.jpg)
![](https://kpdi.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/64858096_408358266422782_2188906039179476992_o.jpg)
![](https://kpdi.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/67529454_431582827433659_8926876571667529728_o.jpg)
![](https://kpdi.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/67529454_431582827433659_8926876571667529728_o.jpg)
![](https://kpdi.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/65443962_408357519756190_5337110036286013440_o-400x300.jpg)
![](https://kpdi.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/65443962_408357519756190_5337110036286013440_o-400x300.jpg)
Подарунки від Роберта Хея разом із добровольцями Владом Дорудою і Софією Бойко
Під час візиту Роберта Хея, мецената з США, разом із добровольцями Владом Дорудою і Софією Бойко до Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу влітку Роберт Хей пообіцяв подарувати сучасну літературу для студентів закладу.
І вже 03 вересня відбулась презентація книг (100 книг!!!), які представники Роберта Хея, Влад Доруда і Софія Бойко придбали та подарували студентам коледжу.
![](https://kpdi.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/70021773_447746255817316_7863382698549575680_o.jpg)
![](https://kpdi.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/70021773_447746255817316_7863382698549575680_o.jpg)
![](https://kpdi.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/70182501_447746389150636_3391387755530420224_o.jpg)
![](https://kpdi.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/70182501_447746389150636_3391387755530420224_o.jpg)
![](https://kpdi.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/69562365_447747032483905_1613171132054110208_o.jpg)
![](https://kpdi.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/69562365_447747032483905_1613171132054110208_o.jpg)
![](https://kpdi.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/69688828_447745829150692_7357383934163812352_o.jpg)
![](https://kpdi.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/69688828_447745829150692_7357383934163812352_o.jpg)