Валіцька Людмила Олегівна

Валіцька Людмила Олегівна – викладач облікових дисциплін Валіцька Людмила Олегівна

Посада: бухгалтер, викладач облікових дисциплін

Кваліфікаційна категорія: викладач-спеціаліст

Emailmilaljubimova9106@ukr.net 

Дата народження: 06 червня 1991 р.

Освіта: вища.

1. Тернопільський національний економічний університет,  2012 р., спеціальність  «Фінанси і кредит»,  кваліфікація  бакалавра з фінансів і кредиту.

2. Тернопільський національний економічний університет, 2013 р.,  спеціальність «Банківська справа», кваліфікація магістра з банківської справи.

Професійна діяльність:

Вересень 2013р. – бухгалтер Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату.

З вересня 2015 року суміщає основну посаду бухгалтера з викладанням облікових дисциплін.

З 27 серпня 2015 року – голова первинної профспілкової організації профспілки працівників соціальної сфери України працівників навчального закладу на добровільних засадах.

Вересень 2016 року і по теперішній час – провідний бухгалтер, викладач облікових дисциплін  кафедри економіки, фінансів, обліку і оподаткування Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу.

Коло наукових інтересів: «Підвищення дієвості інструментів грошово-кредитної політики НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ».

Наукові доробки: Близько 10 методичних розробок та розробок занять за різними інноваційними технологіями, робочий зошит для проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Облік і звітність в бюджетних організаціях», збірники тестових завдань та типових задач з навчальної дисципліни «Банківська справа».

Стажування та підвищення кваліфікації:

1. 01.12.2015 р.-30.05.2016 р. – Тернопільський національний економічний університет,  на  кафедрі обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу.

Translate