Динич Альона Юріївна

Динич Альона Юріївна

Посада: викладач дисциплін природничо-математичного циклу;
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст
Дисципліни які викладає: математика, вища математика
Email: alona.dynych@gmail.com
Коло наукових інтересів:

У 2012 році закінчила Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка і здобула ступінь “бакалавр” та кваліфікацію “математика, вчитель математики”
У 2013 році закінчила Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка і здобула ступінь “спеціаліст” та кваліфікацію “математика, вчитель математики, вчитель економіки”
У 2014 році закінчила Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка і здобула ступінь “магістр” та кваліфікацію “математика, викладач математики”
У 2019 році закінчила Тернопільський національний економічний університет і здобула ступінь “магістр” та кваліфікацію “облік і оподаткування” за освітньою програмою “Економічна експертиза та аудит бізнесу”.

З 2014 – 2018 рр. працювала в Сахкамінській ЗОШ І-ІІ ступенів вчителем математики.
З 03.09.2018 р. і дотепер – викладач математики, вищої математики кафедри інформаційної діяльності, документознавства та фундаментальних дисциплін Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу.

Близько 10 методичних розробок та розробок занять за різними інноваційними технологіями, за основним напрямком наукових інтересів:
1. «Вплив частково-пошукового навчання з математики на формування творчої особистості в умовах інклюзивної освіти. Педагогіка формування творчої особистості у вищій і загальноосвітній школах».
2. «Концепція економічної експертизи як сфери практичної експертної діяльності».
3. «Економічна експертиза в системі розвитку сучасного обліку».

З 26.12.2019 року по 27.01.2020 року в центрі післядипломної освіти Хмельницького національного університету, тема “Сучасні методики та технології викладання навчальних дисциплін при викладанні дисципліни «Вища математика»

Педагогічний стаж: 6 років.

Translate